Rayo vs Huesca. Zapowiedź, typy, kursy

La Liga
La Liga

W sobotę o godzinie 16:15 przeniesiemy się na Campo de Futbol de Vallecas, gdzie gospodarze podejmą gości z Huesci. Kto wygra w starciu na dole tabeli? Rayo Vallecano czy przyjezdni? W naszej zapowiedzi znajdziecie wszystkie informacje odnośnie tego meczu – od potencjalnych składów po ofertę legalnych polskich bukmacherów.

Czytaj dalej…

Rayo Vallecano – Huesca, ostatnie wyniki

Gospodarze sobotniego meczu wygrali jedno spotkanie w pięciu ostatnich. Był to mecz z Valencią, który to Rayo Vallecano wygrało dwa do zera. Poza tym ich największym sukcesem był podział punktów z Betisem Sevilla (1:1).

Z kolei Huesca, która nie wygrała żadnego spotkania w pięciu ostatnich kolejkach, zgromadziła trzy punkty dzięki trzem remisom. Największym sukcesem był tu zdecydowanie podział punktów z Barceloną (0:0).

Rayo Vallecano – Huesca, historia

Obie drużyny rozegrały ze sobą dwanaście spotkań. Sześć z nich wygrało Rayo Vallecano, zaś cztery padły łupem gości sobotniego starcia. W ostatnim meczu padł wynik zero do jednego z korzyścią dla Rayo.

Rayo Vallecano – Huesca, sytuacja kadrowa

W zespole gospodarzy zabraknie dwóch zawodników. Kontuzjowany jest Elustondo, zaś za czerwoną kartkę musi pauzować Luis Advincula. W drużynie gości możemy nie zobaczyć m.in. Luisinho.

Rayo Vallecano – Huesca, typy i przewidywania

Nasza redakcja stawia w tym meczu na wygraną gości. Sądzimy, że w meczu na dnie tabeli lepiej poradzi sobie Huesca i wygra: 2:3.

Rayo Vallecano – Huesca, oferta bukmacherów

Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Oferta STS na mecz Rayo Vallecano – Huesca >>

Oferta Totolotka na mecz Rayo Vallecano – Huesca >>

Oferta Lvbet na mecz Rayo Vallecano – Huesca >>

Oferta Fortuny na mecz Rayo Vallecano – Huesca >>

Oferta forBET na mecz Rayo Vallecano – Huesca >>

Oferta Etoto na mecz Rayo Vallecano – Huesca >>

Oferta PZBuk na mecz Rayo Vallecano – Huesca >>

Rayo Vallecano – Huesca, przewidywane składy

Rayo Vallecano: Alberto Garcia – Tito, Ba, Jordi Amat, Alex Moreno – Alvaro Medran, Jose Angel Bozo, Mario Suarez – Bebe, Raul de Tomas, Adri Embarba

Huesca: Santamaria – Jorge Miramon, Jorge Pulido, Etxeita, Javier Galan – Moi Gomez, Anor, Christian Rivera – Avila, Enric Gallego, David Ferreiro

Rayo Vallecano – Huesca, transmisja meczu

Spotkanie na Campo de Futbol de Vallecas będzie transmitowane na antenie Eleven Sports 3.

Komentarze