Real Betis lepszy od Levante

Drugie zwycięstwo w tym sezonie odnieśli we wtorkowy wieczór piłkarze Realu Betis, którzy przed własną publicznością pokonali 3:1 Levante.

Spotkanie świetnie rozpoczęło się dla gości z Walencji, którzy już w 7. minucie wyszli na prowadzenie. Po prostopadłym podaniu Nikoli Vukcevicia, z piłką w pole karne wpadł Hernani i precyzyjnym strzałem z lewej strony zaskoczył bramkarza Realu Betis.

Gospodarze w kolejnych minutach szukali swoich okazji, ale do wyrównania udało im się doprowadzić dopiero w doliczonym czasie gry. Po centrze z prawego skrzydła, głową uderzał Loren. Futbolówka odbiła się od słupka, ale ponownie spadła mu pod nogi. Dobitka był już skuteczna.

Trzy minuty po przerwie Real Betis objął prowadzenie. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Loren, który wykorzystał bardzo dobre zagranie Joaquina wzdłuż linii bramkowej.

Gospodarze nie zamierzali na tym poprzestawać i w 67. minucie zdobyli trzeciego gola. Tym razem do siatki Levante trafił Borja Iglesias, którego kolejnym świetnym podaniem obsłużył Joaquin.

Real Betis – Levante UD 3:1 (1:0)

0:1 Hernani 7′
1:1 Loren 45+3′