Real Betis vs Huesca. Zapowiedź, typy, kursy

La Liga
La Liga

Jeszcze inne spotkanie, które zaplanowano w lidze hiszpańskiej na godzinę 18:30, będzie miało miejsce na Estadio Benito Villamarín, gdzie to Real Betis podejmie gości z Hueski. Kto okaże się lepszy i zgarnie punkty w Sewilli? Zachęcamy do wspólnej zabawy w typowanie wyników, a także zapraszamy do lektury przygotowanej dla was zapowiedzi.

Czytaj dalej…

Real Betis – Huesca, ostatnie wyniki

Zespół z Sewilli nie wygrał żadnego z pięciu ostatnich spotkań. Ich najlepszym wynikiem był remis z Espanyolem Barcelona (1:1), zaś porażki miały miejsce m.in. przeciwko Valencii (1:2), Levante (4:1) czy w Eibarowi (1:0).

Huesca radzi sobie znacznie lepiej, ale nawet ostatnie, korzystne rezultaty, nie uchroniły tego zespołu przed spadkiem do niższej ligi. Beniaminek zgarnął w pięciu ostatnich meczach sześć punktów, remisują m.in. z Barceloną (0:0) czy wygrywając z Eibarem (2:0).

Real Betis – Huesca, historia

To będzie dopiero szóste spotkanie pomiędzy tymi drużynami. Jak dotąd lepiej radził sobie Real Betis, który był górą w dwóch starciach. W ostatnim meczu zwycięstwo należało jednak do gości niedzielnego meczu (2:1).

Real Betis – Huesca, sytuacja kadrowa

W zespole gospodarzy może zabraknąć dwóch zawodników. Pod znakiem zapytania stoją występy Barragana oraz Canalesa. Z kolei w drużynie gości z pewnością nie zobaczymy trzech piłkarzy (Carlos Akapo, Jorge Miramon, Ezequiel Ávila).

Real Betis – Huesca, typy i przewidywania

Sądzimy, że oba zespoły podzielą się w tym meczu punktami, a nasz typ to: 2:2.

Real Betis – Huesca, oferta bukmacherów

Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Oferta STS na mecz Real Betis – Huesca >>

Oferta Totolotka na mecz Real Betis – Huesca >>

Oferta Lvbet na mecz Real Betis – Huesca >>

Oferta Fortuny na mecz Real Betis – Huesca  >>

Oferta forBET na mecz Real Betis – Huesca >>

Oferta Etoto na mecz Real Betis – Huesca >>

Oferta PZBuk na mecz Real Betis – Huesca >>

Real Betis – Huesca, przewidywane składy

Real Betis: Joel Robles – Mandi, Feddal, Bartra, Junior Firpo – Guardado, William Carvalho – Joaquin, Lo Celso, Cristian Tello – Jese

Huesca: Santamaria – Herrera, Jorge Pulid, Etxeita, Javier Gala – Christian Rivera, Gonzalo Melero, Moi Gomez – Alex Gallar, Enric Gallego, David Ferreiro

Real Betis – Huesca, transmisja meczu

Niedzielne spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 18:30, nie będzie transmitowane w polskiej telewizji.

Komentarze