Real gotowy oddać Bale’a za Pogbę

Gareth Bale
Gareth Bale fot. Grzegorz Wajda

Hiszpańska Marka donosi, że Real Madryt jest gotowy zaoferować Man Utd za Paula Pogbę oprócz gotówki Garetha Bale’a. Walijczyk w przyszłym miesiącu skończy 30 lat, a w powszechnej opinii nie znajduje się w planach Zinedine’a Zidane’a na kolejną kampanię. Zwolennikami pozbycia się reprezentanta Walii są podobno także kibice Los Blancos.

Czytaj dalej…

Bale ma umowę z Realem do końca czerwca 2022 roku. W związku z tym madrycki klub jest gotowy na wypożyczenie piłkarza, tylko po to, aby zaoszczędzić rocznie 15 milionów euro na wynagrodzeniu zawodnika, które musiałby przejąć na swoje barki klub, chcący mieć Walijczyka w swoich szeregach.

Tymczasem mocno łączony z przeprowadzką do Realu jest Francuz Pogba, który dla odmiany che się rozstać z Czerwonymi Diabłami. Kłopot w tym, że sternicy Królewskich nie kwapią się do tego, aby zapłacić za mistrza świata z minionego roku 150 milionów euro, co jest sumą oczekiwaną przez angielski klub za zawodnika.

Oliwy do ognia dolała w każdym razie wypowiedź Pogby sprzed miesiąca, który dał czytelny sygnał, że poważnie bierze pod uwagę rozstanie z Man Utd, chcąc szukać nowych wyzwań. Francuz znajduje się również w kręgu zainteresowania Juventusu FC.

Komentarze