Problemy Realu Madryt. Pogoda wciąż daje się we znaki

Real Madryt
Real Madryt PressFocus

Real Madryt miał trudności, by dostać się samolotem na wyjazdowy mecz z Osasuną Pampeluna. Okazuje się, że nie ma możliwości, by Królewscy wrócili teraz do swoich domów. Media donoszą, że zespół uda się bezpośrednio na czwartkowy mecz Superpucharu z Athletikiem Bilbao.

Drużyna Zinedine’a Zidane’a dotarła na mecz w Pampelunie mimo ogromnych opadów śniegu, które storpedowały Hiszpanię. Lot Królewskich odbywał się jednak w stresującej atmosferze i został przesunięty o cztery godziny. Okazuje się, ze plany Realu Madryt uległy zmianie i zespół nie wraca po weekendzie do stolicy Hiszpanii.

Zamiast tego mistrzowie kraju udadzą się bezpośrednio do Malagi, gdzie odbędzie się w czwartek ich półfinałowy mecz w Superpucharze Hiszpanii z Athletikiem Bilbao. Możliwe, że Królewscy wrócą do stolicy dopiero po 17 stycznia. Warunkiem jest jednak wygranie meczu i awans do finału.

Real Madryt zajmuje drugie miejsce w tabeli La Liga i traci punkt do prowadzącego Atletico. Królewscy rozegrali jednak trzy mecze więcej. W sobotę zremisowali w Pampelunie 0:0.

Komentarze