Gwiazda Rennes otwarta na transfer do Realu, ale woli poczekać do lata

Eduardo Camavinga
Eduardo Camavinga PressFocus

Środowy pomocnik Stade Rennes, Eduardo Camavinga, znajduje się od dłuższego czasu na celowniku Realu Madryt. 18-latek odniósł się do transferowych spekulacji i zaznaczył, że na pewno zostanie we Francji do zakończenia sezonu.

Nastolatek uważany jest za jeden z największych talentów w Ligue 1. Gracz mający kongijskie korzenie występuje od początku kaiery w Stade Rennes. W 2019 roku zadebiutował w pierwszej drużynie tego zespołu.

Obecnie, mimo młodego wieku, jego wartość rynkowa to zdaniem serwisu Transfermarkt aż 60 milionów euro. Jego umowa ze Stade Rennes jest ważna do lata 2022 roku.

Decyzja nastolatka po zakończeniu sezonu

Pewne jest, że Eduardo Camavinga nie zmieni klubu w styczniu. Pytany o ostatnie spekulacje transferowe niczego nie chciał wykluczyć. Wszystko powinno wyjaśnić się latem 2021 roku. – To jasne, że gdy wielkie marki się tobą interesują, masz powody do zadowolenia. Nie podpalam się jednak tym tematem. Gram w Rennes i chcę się skupić na dograniu tego sezonu do końca. Potem zobaczymy. Porozmawiamy i rozważymy plusy i minusy – powiedział 18-latek cytowany przez AS.com.

Komentarze