Real Madryt nie ugnie się w sprawie Ramosa

Sergio Ramos
Sergio Ramos PressFocus

Florentino Perez zaznaczył, że Real Madryt nie ugnie się przed oczekiwaniami finansowymi Sergio Ramosa. Coraz więcej wskazuje, że doświadczony defensor nie podpisze nowego kontraktu i w lipcu stanie się wolnym graczem.

Kontrakt Sergio Ramosa wygasa już 30 czerwca. Obie strony od wielu miesięcy próbowały porozumieć się co do warunków kontraktu. Z powodu kryzysu finansowego wywołanego pandemią koronawirusa Real Madryt nie jest w stanie zapłacić piłkarzowi tyle, ile by oczekiwał.

Nieudane negocjacje

Uwielbiam Sergio, ale jesteśmy w bardzo złej sytuacji. Nie mamy w tym momencie pieniędzy, jakich on by oczekiwał. Sytuacja jest taka, a nie inna. Finanse nie rozpieszczają wielu klubów, nie tylko nas – ocenił Perez.

Kocham go jak swego własnego syna i zrobiłbym dla niego wszystko. Nie zostanę jednak przekonany do tego, by zapłacić mu więcej. Sytuacja jest taka, a nie inna i Sergio o tym doskonale wie – dodał prezydent Realu.

AS donosił już wcześniej, że Królewscy zaoferowali Ramosowi 2-letnią umowę i obniżenie jego wynagrodzenia o 10 procent.

Mistrz świata z reprezentacją Hiszpanii przeniósł się do Madrytu w 2005 roku z Sevilli. Ostatni raz umowę z Realem podpisał w 2015 roku.

Komentarze

Comments 3 comments

Sergio,vamos,vamos Hala Madrid jesteś ikoną Los blancos i powinieneś grać nawet za darmo dla takiego klubu jakim jest Real Madryt. Jak było dobrze i się zrobiło dzięki sobie klubowi z którym wpisałeś w pamięć kibiców nie tylko Królewskich. Problemem jest dla Ciebie te 10 procent. Tak naprawdę to dla Ciebie drobne

Propozycja Realu jest bardzo hojna biorąc pod uwagę pandemię. Widocznie Ramos chce jakiejś zmiany, pewnie nie do końca chodzi o kasę. Fakt tylko, że powinien powiedzieć wprost Realowi o co kaman, nie wierzę, że byłby tak łasy na pieniądze, aby te 10% stanowiło problem.