Real Madryt uzgodnił wszystkie warunki w sprawie solidnego wzmocnienia

Piłkarze Realu Madryt
Piłkarze Realu Madryt fot. PressFocus

Antonio Ruediger w najbliższych dniach ma podpisać wstępną umowę z Realem Madryt, do którego ma trafić latem tego roku. Informacje w tej sprawie przekazał w mediach społecznościowych dziennikarz Fabrizio Romano.

  • Antonio Ruediger latem zostanie zawodnikiem Realu Madryt
  • Dziennikarz Fabrizio Romano dał do zrozumienia, że na dniach mają zostać podpisane odpowiednie dokumenty w tej sprawie
  • 29-latek ma związać się z Królewskimi umową na cztery lata

Ruediger ma być kluczową postacią Realu Madryt

Antonio Ruediger według informacji znanego dziennikarza Fabrizio Romano uzgodnił już warunki kontraktu z Realem Madryt. Reprezentant Niemiec ma związać się z klubem z La Liga umową na cztery lata. Uzgodnione zostały też prowizje i inne płatności związane z transferem z udziałem zawodnika.

Tajemnicą Poliszynela jest, że zwolennikiem transferu z udziałem Ruedigera był trener Carlo Ancelotti. Włoch twierdzi, że niemiecki obrońca stanie się kluczową postacią jego zespołu w defensywie.

Ruediger aktualnie broni barw Chelsea, z którą ma kontrakt ważny tylko do końca czerwca tego roku. W tym sezonie wystąpił jak na razie w 49 spotkaniach, notując w nich pięć trafień i cztery asysty.

Ruediger od maja 2014 roku występuje w reprezentacji Niemiec, w której rozegrał jak na razie 50 spotkań. Zaliczył w nich cztery trafienia. Debiut miał natomiast miejsce w starciu przeciwko Polsce, które zakończyło się rezultatem 0:0.

Czytaj więcej: Real mistrzem, niespodzianki w Vitorii i Bilbao – podsumowanie 34. kolejki

Komentarze