Media: Marcelo z kredytem zaufania od Zidane’a

Marcelo
Marcelo fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Marcelo, może wrócić do wyjściowego składu Realu Madryt w nowym sezonie, sugeruje w swoim poniedziałkowym wydaniu Diario AS. Brazylijczyk stracił miejsce w wyjściowej “11” ekipy ze stolicy Hiszpanii na rzecz Ferlanda Mendy’ego, który w znacznym stopniu przyczynił się do wywalczenia mistrzostwa Hiszpanii przez zespół Królewskich.

Czytaj dalej…

Marcelo ma jednak otrzymać kredyt zaufania od trenera Zinedine’a Zinedine’a w trakcie okresu przygotowawczego, co ma świadczyć o tym, że to właśnie brazylijski zawodnik będzie pierwszym wyborem Francuza na lewą stronę defensywy.

Marcelo z szansą na odbudowę

32-latek trafił do Realu w 2007 roku z Fluminense Football Club. Jak na razie w koszulce Realu zawodnik zaliczył 509 spotkań, w których zdobył 38 bramek.

W ostatnim sezonie Marcelo jednak tylko 15 meczów zaczął w wyjściowym składzie, co dawało do zrozumienia, że przyszłość piłkarza w madryckiej ekipie jest niepewna. Najnowsze doniesienia hiszpańskiej prasy wskazują jednak, że zawodnik ma być znów mocnym punktem ekipy Zidane’a.

Madrycki czas spełnienia

Marcelo, od momentu, gdy trafił do Realu, to wygrał z tą ekipą pięć razy mistrzostwo Hiszpanii, dwa Puchary Hiszpanii, a ponadto cztery razy triumfował w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Komentarze