Real nie pozwoli Ramosowi na odejście

Sergio Ramos
Sergio Ramos fot. Grzegorz Wajda

Prezydent Realu Madryt Florentino Perez wykluczył możliwość odejścia kapitana zespołu Sergio Ramosa na zasadzie wolnego transferu do jednego z hiszpańskich klubów.

Czytaj dalej…

Perez w wywiadzie udzielonym Onda Cero potwierdził, że 33-letni obrońca poprosił o zgodę na odejście z klubu latem tego roku.

– Sergio Ramos poinformował mnie, że istnieje oferta z Chin i że nie mogą zapłacić opłaty transferowego z powodu obowiązujących tam zasad – powiedział Perez. – Powiedziałem mu, że nie możemy pozwolić naszemu kapitanowi na bezpłatny transfer. Rozmowa była przyjazna – dodał.

– Sergio jest obecnie najlepiej opłacanym zawodnikiem Realu, wcześniej był nim Cristiano. Teraz mamy skalę dla naszego pakietu wynagrodzeń. Wysokość dochodu opiera się na zasługach, to również dotyczy Sergio – dodał.

– Ten plan na Chiny nie jest możliwy, a prawda jest taka, że kocham go jak syna. Rene Ramos może ci wszystko powiedzieć, mamy bardzo bliskie relacje i Sergio cieszy się tutaj dużym szacunkiem. Nie pozwolimy mu odejść, zainteresowane kluby odsyłamy do jego klauzuli. Nie mam nic więcej do powiedzenia na ten temat – dodał prezydent Realu.

Komentarze