Real pracuje nad przedłużeniem kontraktu Nacho

Nacho Fernandez
Nacho Fernandez Pressfocus

Dziennikarze hiszpańskiej Marki informują, że bliski przedłużenia kontraktu jest Nacho Fernandez. Umowa Hiszpana wygasa w czerwcu przyszłego roku, jednak klub jest na tyle zadowolony z jego postawy, że planuje zaoferować mu nowy kontrakt. Niewykluczone, że wychowanek zakończy w Madrycie karierę.

  • Nacho całą karierę spędził w Realu Madryt
  • Wychowanek rozgrywa obecnie 11 sezon w barwach Los Blancos
  • Klub jest zadowolony z jego postawy i planuje przedłużyć z nim kontrakt

Mało jest już piłkarzy “jednego klubu”

Przez większość kariery w Madrycie Nacho Fernandez pełnił funkcję rezerwowego, jednak większość trenerów ceniła jego wszechstronność i zaangażowanie. Wychowanek Realu Madryt gra seniorskiej drużynie nieprzerwanie od sezonu 2010/11. Obecna kampania jest dla niego już 11 sezonem w barwach Los Blancos. Obecne rozgrywki są dla Hiszpana jednym z najlepszych okresów w karierze, dlatego zarząd długo nie zastanawiał się nad zaproponowaniem mu nowej umowy.

Kontrakt Nacho wygasa wraz z końcem sezonu 2022/23. Według dziennika Marca, Królewscy zaproponują mu przedłużenie umowy o rok, na podobnych warunkach finansowych. W Valdebebas cenią jego osiągnięcia, wszechstronność, profesjonalizm i sposób, w jaki reprezentuje klub na boisku i poza nim.

Dorobek Hiszpana jeśli chodzi o trofea jest dość imponujący. Nacho z Realem zdobył już 19 pucharów, z czego aż cztery razy wygrywał Ligę Mistrzów. Dołożył do tego m.in. trzy mistrzostwa Hiszpanii i trzy Superpuchary Europy. W barwach Realu Madryt rozegrał 272 mecze, w których zdobył 15 bramek i zanotował osiem asyst.

Zobacz też: Ceballos dołącza do listy kontuzjowanych zawodników Realu

Komentarze