Ramos zawieszony w próżni, Hiszpan wciąż niepewny przyszłości

Sergio Ramos
Sergio Ramos fot. Grzegorz Wajda

Sergio Ramos ma kontrakt ważny z Realem Madryt do końca czerwca 2021 roku. Tymczasem z Hiszpanii słychać głosy, że doświadczony defensor wciąż nie otrzymał propozycji nowej umowy. Informacje w tej sprawie pojawiły się na łamach Deportes Cuatro, na których opiera się serwis Football Espana.

Czytaj dalej…

Sergio Ramos według ostatnich doniesień ma otrzymać propozycję związaną z przedłużeniem kontraktu o rok. Z kolei sam zawodnik optuje za tym, aby umowa została przedłużona o dwa lata.

Deportes Cuatro sugeruje, że Sergio Ramos jest zdecydowany, aby zakończyć swoją piłkarską karierę w klubie ze stolicy Hiszpanii. Przypomnijmy, że 34-latek trafił do tej ekipy w 2005 roku z Sevilli FC za 27 milionów euro.

W każdym razie wciąż nie nastąpił gwałtowny postęp w sprawie negocjacji związanych z nową umową dla hiszpańskiego obrońcy. Dodajmy, że jeśli sytuacja w tej sprawie nie ulegnie zmianie, to już 1 stycznia 2021 roku zawodnik będzie mógł podpisać kontrakt z nowym klubem.

Sergio Ramos w trakcie wtorkowej potyczki w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów przeciwko Interowi Mediolan zaliczył swoje setne trafienie w 659. występie w szeregach Królewskich. Real wygrał to starcie 3:2.

W trakcie kampanii 2020/2021 urodzony w Camas piłkarz wystąpił łącznie w dziewięciu spotkaniach, notując w nich trzy trafienia i jedną asystę.

Komentarze