Real Sociedad z trzema oczkami

Zawodnicy Sociedad – w meczu hiszpańskiej ekstraklasy – wygrali z Bilbao 2:1. Bramki dla triumfatorów zdobywali Portu i Isak.

Co działo się w tej konfrontacji? Piłkarze Sociedad wyszli na prowadzenie w tym spotkaniu w 65. minucie. Gola dla gospodarzy zdobył wówczas Portu.

Piłkarze Sociedad nie cieszyli się jednak długo z tego prowadzenia, ponieważ kilka minut potem do wyrównania doprowadził Williams. Jak padło to trafienie? Zawodnik gości otrzymał precyzyjne podanie od Muniaina i wykorzystał sytuację sam na sam.

Ostatnie słowo w tej potyczce należało do gospodarzy. W 83. minucie na listę strzelców wpisał się Isak i piłkarze z San Sebastian zgarnęli komplet punktów.

Trzeba dodać, że w końcówce czerwoną kartką został ukarany Muniain. Ostatecznie rezultat tej potyczki nie uległ już zmianie.

W tym momencie gospodarze są na szóstym miejscu (37 punktów). Z kolei goście zajmują dziewiątą lokatę (31 oczek).

Sociedad – Bilbao 2:1 (0:0)