Real szykuje się na rewanż. Występ Valverde niewykluczony

Federico Valverde
Federico Valverde PressFocus

Pomocnik Realu Madryt Fede Valverde mimo kontuzji odniesionej w ostatnim spotkaniu z Barceloną, może być do dyspozycji sztabu szkoleniowego Królewskich na rewanżowy mecz 1/4 finału Ligi Mistrzów z Liverpoolem. Wykluczony jest natomiast występ Edena Hazarda.

Występ Valverde pod znakiem zapytania

Valverde urazu nabawił się podczas ostatniego El Clasico. W 61. minucie był zmuszony opuścić boisko i pod dużym znakiem zapytania stanął jego występ w rewanżowym meczu z Liverpoolem. Jak informuje Cope w poniedziałek Urugwajczyk pojawił się na treningu, ale ograniczył się jedynie do indywidualnych zajęć. Piłkarz ma znaleźć się na pokładzie samolotu, którym Real uda się do Anglii, ale decyzja w sprawie jego ewentualnego występy zapadnie w ostatniej chwili.

Bez Hazarda

Do Anglii nie uda się natomiast Eden Hazard. Belg co prawda już jakiś czas temu wrócić do treningów z zespołem, ale nadal nie jest w pełni przygotowany do gry. W poniedziałek do treningów indywidualnych ograniczył się również Dani Carvajal. W zajęciach udziału nie wzięli Sergio Ramos i Lucas Vazquez.

Rewanżowe spotkanie rozegrane zostanie w najbliższą środę o godzinie 21:00 na Anfield Road.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze