Real wygrywa z Sevillą

Karim Benzema
Karim Benzema fot. Anadolu Agency / Hepta / Sport Pictures

Gracze Sevilli przegrali z Realem 0:1. Dla madrytczyków to pierwsza wiktoria na tym obiekcie od ponad czterech lat.

Co działo się w tym spotkaniu? W 18. minucie na uderzenie zdecydował się Reguilon, ale Courtois pewnie obronił jego próbę.

Kilkanaście minut potem zrobiło się groźnie w polu karnym gospodarzy. Strzelał Hazard, lecz dobrze interweniował bramkarz klubu z Sewilli.

W 38. minucie goście mieli kolejną sytuację. James zagrał do Carvajala, ale Vaclik był na posterunku. Tak samo, jak przy strzale Bale’a z rzutu wolnego.

W 49. minucie Bale zagrał do Jamesa, ale zawodnik Realu minimalnie przestrzelił. Cały czas mieliśmy zatem 0:0.

Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy zaś do 64. minuty. Wtedy to bramkę zdobył Benzema, który skorzystał z asysty Carvajala.

W 78. minucie Ocampos dobrze dośrodkował do de Jonga, ale ten z kilku metrów przestrzelił.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie (chociaż w końcówce dobrą szansę miał jeszcze Bale) i Los Blancos triumfowali 1:0.

Sevilla – Real 0:1 (0:0)

0:1 Benzema 64′