Real zadecyduje o przyszłości Luki Jovicia

Real Madryt
Real Madryt PressFocus

Luka Jović przyznaje, że wróci latem do Realu Madryt i przeprowadzi rozmowę z zarządem klubu odnośnie swojej przyszłości. Czy piłkarz zostanie szansę od sztabu szkoleniowego czy też uda się na kolejne wypożyczenie?

Los Blancos pozyskali młodego i utalentowanego Serba w 2019 roku, gdy pozyskali go z Eintrachtu Frankfurt. 23-latek miał jednak problem z regularną grą i wrócił do Bundesligi na zasadzie wypożyczenia. W Madrycie ma zjawić się ponownie w lipcu tego roku.

Dobrze czuję się we Frankfurcie i Eintracht jest dla mnie klubem wyjątkowym. Należę jednak do Realu i to tam wrócę po tym sezonie. Wtedy porozmawiamy o tym, co dalej. W ciągu najbliższych miesięcy dowiem się, jak będzie wyglądać mój kolejny krok – powiedział Serb.

Decyzja należy do Realu

Luka Jović zbiera dobre noty w Bundeslidze. Gra w podstawowym składzie i w 12 meczach zdobył trzy gole. Eintracht nie łudzi się jednak, że zatrzyma go na stałe.

Obecna umowa Serba z Królewskimi jest ważna do lata czerwca 2025 roku. Nie ma raczej szans na to, by Real Madryt sprzedał go do innego klubu.

Komentarze