REKLAMA
REKLAMA

Redakcja

Sieć serwisów piłkarskich - Grupa Goal.pl

Nasza historia sięga eliminacji do Mistrzostw Świata w Korei i Japonii w 2002 roku. Wtedy to kibice biało-czerwonych zaczęli tworzyć serwis Kadra.pl. Następnie zaczęliśmy pisać o najsilniejszych ligach europejskich (pod adresami SerieA.pl, PrimeraDivision.pl itd.), aż w końcu powstał serwis Goal.pl.

Grupa Goal.pl to obecnie sieć piętnastu zintegrowanych serwisów piłkarskich. Od początku 2018 roku jesteśmy częścią Better Collective A/S. - międzynarodowej firmy z branży marketingu afiliacyjnego.

Redakcję tworzą:

Cezary Brzuzy - od zawsze kibicuje reprezentacji Polski oraz drużynom piłkarskim z Kurpiowszczyzny (był groundhopperem zanim stało się to modne). Uważny obserwator rynku zakładów sportowych w Polsce.

Marcin Mondorowicz - fan dobrej piłki z całego świata, ze sportowymi serwisami internetowymi związany od niemal 20 lat. W wolnych chwilach biegacz-amator, organizator imprez biegowych i fotoreporter sportowy.

Łukasz Pawlik - odkąd pamięta jest maniakalnym entuzjastą włoskiego calcio, z sentymentem i szacunkiem podchodzącym do rozgrywek nie tylko Ekstraklasy, ale także niższych klas rozgrywkowych w Polsce. Ślązak i przodownik pracy.

Patryk Śliwiński
Gabriel Bielecki
Oskar Szatraj
Krzysztof Rymarczyk
Michał Wachowski

Stali współpracownicy:
Grzegorz Wajda (foto)
Radosław Bełżek (foto)
Bartłomiej Rabij (felietony)
Katarzyna Lewandowska (liga rosyjska)

Kontakt:
Better Collective A/S
Toldbodgade 12
1253 Copenhagen K (Hovedstaden)
Denmark (DK)
CVR. 27652913

Better Collective Poland Sp. z o.o.
Rakowicka 15A/4.7
31-511 Kraków
Polska
e-mail: redakcja@goal.pl

Współpraca:
Piłka nożna to Twoja pasja? Pisanie o niej nie sprawia Ci problemów? Zgłoś się do nas! Wyślij CV oraz próbkę własnej twórczości na adres: rekrutacja@goal.pl.