Rodrigo nie zostanie piłkarzem Barcelony

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.cat

Rodrigo Moreno nie będzie zostanie zawodnikiem Barcelony – informuje Mundo Deportio. Przedstawiciele katalońskiego klubu podjęli decyzję o zerwaniu negocjacji z Valencią w sprawie transferu 28-letniego napastnika.

Czytaj dalej…

Oba kluby od pewnego czasu prowadziły rozmowy w tej sprawie i wydawało się, że zostaną pozytywnie sfinalizowane. We wtorek stanęły jednak w martwym punkcie i ostatecznie zostały przerwane przez Barcelonę.

Barcelona chciała pozyskać Rodrigo na zasadzie wypożyczenia z opcją definitywnego transferu, ale nie chciała, aby była ona obowiązkowa. Jeżeli miałaby się zdecydować na takie rozwiązanie, to pod warunkiem, że płatność byłaby odroczona w czasie.

Duma Katalonii w ramach rozliczenia oferowała Valencii także swoich zawodników (na przykład Wague i Abela Ruiza), ale klub z Estadio Mestalla nie był nimi zainteresowany. Valencia chętnie widziałaby u siebie takich zawodników jak Carles Perez czy Nelson Semedo. Pierwszy z nich ma jednak przenieść się do Romy, natomiast drugiego Barcelona nie zamierza oddawać.

Komentarze