Rodrygo: To było spełnienie marzenia

Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu fot. Sport Pictures

Real Madryt rozgromił Galatasaray SK 6:0 w meczu grupy A Ligi Mistrzów. Bohaterem spotkania został Rodrygo, który zanotował hat-tricka. – Już mam piłkę w szatni, aby koledzy z drużyny się na niej podpisali – powiedział po spotkaniu 18-latek.

Czytaj dalej…

– Kiedy strzeliłem trzeciego gola, to zdałem sobie sprawę, że był to hatt-rick doskonały. Zdobyłem bramkę, lewą nogą, głową i prawą nogą – dodał.

– Jestem niesamowicie zadowolony. To było spełnienie marzenia. Każdego dnia rozwijam się trochę szybciej niż przypuszczałem. Moje nastawienie jest jednak takie, aby zawsze ciężko pracować i starać się być gotowym na wszystko, aby potem nie zostać przez nic zaskoczonym – przyznał.

Liderem grupy A ze zdobytymi 12 punktami jest Paris Saint-Germain, który jest już pewny udziału w 1/8 finału. Drugi Real Madryt zgromadził siedem “oczek”, trzeci Club Brugge dwa, a Galatasaray SK zanotował jeden remis i trzy porażki. W następnej kolejce Królewscy zmierzą się z PSG, natomiast ekipa ze Stambułu podejmie zespół Belgii.

Komentarze