Rodzina Griezmanna krytykuje w Setiena

Antoine Griezmann
Antoine Griezmann fot. Grzegorz Wajda

W Hiszpanii głośno jest od środowego wieczoru o wypowiedziach ojca i brata Antoine’a Griezmanna. Obaj uderzają w trenera Barcelony, Quique Setiena, który ich zdaniem nie traktuje sprawiedliwie francuskiego napastnika.

Czytaj dalej…

W szlagierowym meczu z Atletico Madryt Antoine Griezmann zasiadł na ławce rezerwowych, a wszedł z niej na murawę dopiero w 90. minucie. Zarówno brat, jak i ojciec Francuza zabrali w tej sprawie głos, nie pierwszy raz obwiniając Quique Setiena.

Przypomnijmy, że 29-latek rozpoczynał mecze z ławki także podczas pojedynków z Sevillą i Celtą Vigo. W każdym z tych spotkań Barcelona traciła ważne punkty. Griezmann pojawiał się na placu gry dopiero po przerwie.

Niepocieszona rodzina Griezmanna

– Żeby zabierać głos, powinieneś mieć klucze do ciężarówki. Tymczasem jesteś tylko pasażerem – skomentował dosadnie ojciec Griezmanna, odnosząc się sytuacji z meczu z Atletico. W podobnym tonie wypowiedział się też brat Antoine’a, pisząc w mediach społecznościowych. – Tylko dwie minuty na boisku… Płakać się chce – skomentował. Co ciekawe, wpisy brata Griezmanna zostały po pewnym czasie usunięte.

Barcelona nie odniosła się na razie do ostatnich wypowiedzi rodziny francuskiego napastnika. Pewne jest jednak, że zaangażowanie się syna i ojca Griezmanna w sprawy zespołu nie poprawi jego sytuacji i nie wpłynie korzystnie na atmosferę w szatni.

Komentarze