Ronaldinho: Mbappe podjął dobrą decyzję

Ronaldinho
Ronaldinho PressFocus

Jednym z transferowych wydarzeń tego lata miały być przenosiny Kyliana Mbappe z Paris Saint-Germain do Realu Madryt. Do transferu jednak nie dojdzie, bowiem Francuz ostatecznie zdecydował się na podpisanie nowego kontraktu z PSG. Decyzji francuskiego napastnika nie dziwi się były piłkarz Barcelony i PSG Ronaldinho.

  • Kylian Mbappe odrzucił propozycję Realu Madryt i zdecydował się na pozostanie w PSG
  • Decyzję Francuza popiera Ronaldinho
  • Brazylijczyka uważa, że PSG z Mbappe w składzie już wkrótce wygra Ligę Mistrzów

Ronaldinho skomentował decyzję Mbappe

Real Madryt od dawna czynił starania o sprowadzenie do siebie Mbappe. Wydawało się, że Francuz również jest gotowy na przenosiny na Santiago Bernabeu, ale ostatecznie zmienił decyzję. Francuz, którego dotychczasowy kontrakt obowiązywał do końca czerwca, zdecydował się na podpisanie nowej lukratywnej umowy.

O decyzję Mbappe pytany był były piłkarz Barcelony i Paris Saint-Germain Ronaldinho. Brazylijczyk nie jest nią zaskoczony, a według hiszpańskich źródeł miał doradzać Francuzowi pozostanie we Francji.

– Myślę, że PSG wygra Ligę Mistrzów bardzo szybko. PSG ma najlepszych piłkarzy na świecie. Tak naprawdę to tylko kwestia czasu, kiedy paryscy piłkarze będą świętować zdobycie Pucharu Europy – powiedział Ronaldinho.

Ronaldinho w zespole PSG występował w latach 2001-2003. To właśnie z Paryża przeniósł się za ponad 32 miliony euro do Barcelony, w której występował przez kolejnych pięć lat.

Zobacz także: Mbappe spoliczkował Real, psując końcówkę świetnego sezonu Królewskich

Komentarze