Rozchwytywany Nicolas Jackson

Nicolas Jackson
Nicolas Jackson PressFocus

Nicolas Jackson, który pozytywnie wyróżnia się w drużynie Villarrealu, wzbudza zainteresowanie innych klubów.

  • Jacksona w Aston Villi widziałby Emery
  • Sytuację skrzydłowego obserwuje też Everton i Barcelona
  • Plotki podsyca fakt, że umowa 21-latka z Villarrealem wygasa po tym sezonie

Nicolas Jackson szybko wyfrunie z Villarrealu?

Nicolas Jackson dopiero w obecnej kampanii La Ligi na dobre wdarł się do seniorskiego zespołu Villarrealu i od razu pokazał się z bardzo dobrej strony, co nie przeszło bez uwagi większych klubów. Na urodzonego w Gambii reprezentanta Senegalu spoglądają takie ekipy jak Aston Villa, Everton oraz nawet Barcelona – informuje “Mundo Deportivo”.

Przypomnijmy, że nowym szkoleniowcem Aston Villi został Unai Emery, który wprowadzał Nicolasa Jacksona do pierwszej drużyny “Żółtej Łodzi Podwodnej”. 50-letni szkoleniowiec oglądał ofensywnego piłkarza z bliska, więc wie, jaki potencjał w nim drzemie. Obdarzony niesamowitą szybkością zawodnik uchodzi za wielki talent.

Zobacz również:

Smaczku całej sytuacji dodaje fakt, że kontrakt perspektywicznego skrzydłowego z Villarrealem kończy się już 30 czerwca 2023 roku, a to oznacza, że zimą Jackson będzie mógł negocjować z innymi klubami darmowy transfer, do którego doszłoby latem. “Żółta Łódź Podwodna” na pewno postara się o przedłużenie umowy z młodą gwiazdą.

Nicolas Jackson w 19 spotkaniach aktualnego sezonu strzelił 3 bramki i zaliczył 2 asysty. Wartość rynkowa utalentowanego gracza wynosi 10 milionów euro.

Czytaj więcej: “Nie jesteśmy zainteresowani zimowym okienkiem”

Komentarze