Saul Niguez ujawnił tajemnicę!

Saul Niguez
Saul Niguez fot. Grzegorz Wajda

Pomocnik Atletico Saul Niguez ogłosił rozpoczęcie nowego projektu piłkarskiego. Reprezentant Hiszpanii zapowiedział stworzenie nowego klubu, w którym swoje umiejętności ma docelowo doskonalić 500 młodych zawodników, którzy będą występować w 30 zespołach w różnych kategoriach wiekowych.

Czytaj dalej…

W ostatni weekend Saul Niguez na swoim koncie twitterowym opublikował wpis, w którym zasugerował, że za trzy dni ogłosi swój nowy klub. Kibice byli przekonani, że zawodnik podjął już decyzję w sprawie swojej przyszłości i latem przeniesie się do innego zespołu. Teraz piłkarz rozwiał ich obawy.

Saul Niguez będzie szkolił młodzież

Zawodnik Atletico Madryt, wraz ze swoim bratem Aaronem, zdecydował się na stworzenie nowego klubu Club Costa City z bazą w Elche. Projekt ma koncentrować się na szkoleniu zawodników w wieku od 4 do 18 lat, którzy w przyszłości mieliby stanowić o sile między innymi reprezentacji Hiszpanii.

– Myśleliśmy o tym ekscytującym i pięknym projekcie od kilku lat i bardzo cieszę się, że mogę go dziś zaprezentować i uczynić oficjalnym – powiedział Saul Niguez.

– Priorytetem Club Costa City jest kompleksowe ukształtowanie zawodników, którego celem jest wytworzenie u nich zdrowych nawyków życiowych, ukształtowanie sportowe i edukacyjne poprzez wielkie wartości, jakie sport wnosi do społeczeństwa – dodał.

Komentarze