Sergio Ramos wrócił do kadry Realu na decydujący mecz

Sergio Ramos
Sergio Ramos fot. PressFocus

Real Madryt w najbliższą niedzielę może wywalczyć tytuł mistrza Hiszpanii, Aby tak się stało, musi pokonac Villarreal i liczyć na potknięcie Atletico Madryt w rywalizacji z Realem Valladolid. Tymczasem w kadrze Królewskich na sobotnie starcie ligowe znalazł się Sergio Remos.

Sergio Ramos chce walczyć o Euro

Real Madryt przed sobotnim spotkaniem plasuje się na drugiej pozycji w tabeli La Liga, legitymując się dorobkiem 81 punktów. Do lidera, którym jest ekipa Diego Simeone, zespół Zinedine’a Zidane’a traci dwa oczka.

Przed długi czas w grze o mistrzowski tytuł liczyły się cztery ekip, bo oprócz Atletico i Realu również Barcelona i Sevilla, ale na finiszu Andaluzyjczycy i Katalończycy wypisali się z wyścigu o mistrzostwo, potykając się w swoich meczach. Bluagrana straciła punkty kolejno z Granadą i Levante.

Real natomiast wciąż ma szansę na obronę mistrzowskiego. Zadanie jednak przed drużyną Królewskich nie będzie łatwe, bo na ich drodze stanie Żółta Łódź Podwodna, licząca się wciąż w grze o miejsce premiowane grą w Lidze Europy.

Tymczasem w ostatnim spotkaniu sezonu w La Liga być może okazję do gry otrzyma Sergio Ramos. Doświadczony zawodnik był nieobecny przez dużą część sezonu. Szczególnie w drugiej połowie rozgrywek. Niemniej wrócił do kadry Realu na decydujący mecz. Nie grał od rewanżowej potyczki w ramach 1/2 finału Ligi Mistrzów przeciwko Chelsea.

Przyszłość Sergio Ramosa pozostaje niepewna. Hiszpan ma kontrakt ważny z klubem z Madrytu tylko do końca czerwca tego roku. Niepewny jest też udział Sergio Ramosa na Euro.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7. grudnia 2021 12:15.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze