Serie A planem awaryjnym dla Jovicia?

Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu fot. Sport Pictures

Niewykluczone, że jeszcze w tym oknie transferowym barwy klubowe zmieni Luka Jović. Chorwacki zawodnik dołączył co prawda do Realu Madryt w czerwcu, ale ostatnio pojawiły się głosy, że Jović z powodu nieskuteczności w trakcie okresu przygotowawczego może zostać wypożyczony.

Czytaj dalej…

Klub ze stolicy Hiszpan przeznaczył 60 milionów euro na transakcję z udziałem Jovicia. 21-latek wygląda jednak na to, że nie przekonał do siebie szkoleniowca Los Blancos w osobie Zinedine’a Zidane’a, czytamy na łamach Football Italia.

W związku z powyższym pojawiły się głosy, że Jović może trafić do jednego z klubów z Serie A. Podobno w grze o zawodnika mają brać udział AS Roma, czy Inter Mediolan.

Pytanie brzmi, czy przedstawiciele włoskiej ekstraklasy będą zainteresowani tylko wypożyczeniem zawodnika, nie mając możliwości na transfer definitywny. Inną sprawą jest to, czy Jović tak szybko będzie chciał szukać swojego miejsca gdzieś indziej, do czego odniósł się dziennik Marca.

Chorwacki zawodnik w ostatnich dwóch sezonach strzelił 36 goli dla Eintrachtu Frankfurt, przy czym 28 z tych trafień miało miejsce w trakcie kampanii 2018/2019.

Komentarze