Setien: Klub pracuje nad sprowadzeniem napastnika

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.cat

Szkoleniowiec Barcelony Quique Setien przyznał, że klub pracuje nad sprowadzeniem napastnika w związku z poważną kontuzją Ousmane Dembele, który z tego powodu nie zagra już w tym sezonie.

Czytaj dalej…

Duma Katalonii czeka nad pozwolenie od Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej (RFEF) na sprowadzenie zastępstwa poza oknem transferowym. Przedstawiciele Barcelony złożyli już stosowne dokumenty i czekają na ostateczną decyzję.

– Klub przedstawił już dokumentację w sprawie sprowadzenia zawodnika. Zobaczymy czy otrzymamy pozwolenie. Klub już nad tym pracuje – powiedział Setien, cytowany przez El Mundo.

– To dobre rozwiązanie, ponieważ kontuzja Dembele jest dla nas dużym problemem i stawia nas w ryzykownej sytuacji. Ale zawsze znajdziemy jakiś plan. W końcu musisz grać w jedenastu i to będziemy robić. Na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie. Będę przygotowany na wszystkie ewentualności – kontynuował.

Wśród zawodników łączonych z Barceloną wymieniano napastnika Realu Betis Lorena Morona, ale szkoleniowiec Realu Betis Rubi wykluczył jego transfer. – Jeśli Rubi tak powiedział, to nie mam nic do dodania. Mogę rozmawiać tylko o zawodnikach, którzy tutaj są – dodał.

Komentarze