Setien: Potrzebowaliśmy takiego meczu

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.cat

Szkoleniowiec Barcelony Quique Setien stwierdził, że jego drużynie brakowało takiego występu jak ten sobotni przeciwko Eibar. Duma Katalonii przed własną publicznością wygrała wysoko 5:0.

Czytaj dalej…

– Mieliśmy nadzieję na takie spotkanie, w którym wszystko pójdzie po naszej myśli. Innych spotkań nie mogliśmy zakończyć tak jak dzisiaj, mimo że graliśmy dobrze. Dziś mieliśmy dobry dzień, z trzema zdobytymi bramkami do przerwy. Dało nam to spokój i pozwoliło zastanowić się nad tym, co nasz czeka – powiedział szkoleniowiec Barcelony, cytowany przez dziennik Marca.

– Messi robi to od 14 czy 15 lat i będzie to robił nadal. To pewne przeciwko każdej drużynie. Rzeczywistość jest taka, że zawsze możemy na niego liczyć. Jeżeli nie pomaga nam bramkami, to robi to asystami. Dlatego jest najlepszy na świecie, bo rozwiązuje to, czego inni nie potrafią – kontynuował Setien.

Szkoleniowiec skomentował również debiut Martina Braithwaite’a, który w tym tygodniu został sprowadzony do zespołu z Leganes.  – To było bardzo dobry występ. Dokonaliśmy bardzo dobrego zakupu – dodał.

Komentarze