Setien przeprasza zawodników za zachowanie asystenta

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.cat

Szkoleniowiec Barcelony Quique Setien przeprosił swoich zawodników za zachowanie asystenta podczas ostatniego ligowego meczu z Realem Madryt.

Czytaj dalej…

Eder Sarabia w niewybredny sposób komentował poczynania grę zawodników Barcelony podczas niedzielnego spotkania, co zostało zarejestrowane przez telewizyjne kamery. Jak informują hiszpańskie media, zawodnicy Dumy Katalonii nie są zadowoleni z zachowania asystenta Setiena.

– Przepraszamy wszystkich, nie możemy się tak zachowywać. Nie lubimy patrzeć na takie rzeczy, popełniliśmy błąd i powinniśmy postarać się, aby coś takiego się nie powtórzyło – powiedział Setien.

– Ta sytuacja bardzo mnie dotknęła, bo martwię się o wizerunku klubu. Musimy zadbać o wizerunek klubu, ponieważ możemy być krytykowani za zmiany, taktykę, ale nie za nasze zachowanie – dodał.

– To prawda, że trzeba zrozumieć, jak ludzie zachowują się w pewnych momentach, nie wszyscy są tacy sami. Eder ma wielki temperament, a w wielu sytuacjach niesamowicie nam pomaga. Musi jednak nauczyć panować się nad sobą. Próbuje to zrobić, próbuje się poprawić w tym aspekcie, ponieważ wcześniej mieliśmy już takie sytuacje. Teraz ma to miejsce rzadziej – powiedział Setien.

Komentarze