Setien: To będzie trudny mecz dla obu drużyn

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.com

Trener Barcelony Quique Setien spodziewa się SSC Napoli w najlepszej dyspozycji w konfrontacji 1/8 finału rozgrywek Ligi Mistrzów.

Czytaj dalej…

Pierwszy mecz “Błękitnych” z Kampanii z Dumą Katalonii odbędzie się w najbliższy wtorek na Stadio San Paolo. Rewanż zaplanowano trzy tygodnie później na Camp Nou.

– Musimy spodziewać się najlepszej wersji Napoli. Oni w takich spotkaniach dają z siebie wszystko – wyznał Setien w rozmowie z dziennikiem Mundo Deportivo.

– To będzie trudny mecz dla obu drużyn. Widzieliśmy już do czego są zdolni. Nie tylko w Lidze Mistrzów. Pokonali rywali z większymi możliwościami – nawiązał Setien do zwycięskich starć Błękitnych z Juventusem i Liverpoolem.

– SSC Napoli ma niezwykłych piłkarzy. Zawsze mają jasny plan gry. Znakomicie wychodzą z kontratakami, ale są również bardzo mocni w defensywie. Musimy być ostrożni – apeluje do swoich podopiecznych opiekun Blaugrany, który jest pod wrażeniem Fabiana Ruiza.

– Darzę go wielką sympatią i cieszy mnie to jak się rozwinął jako zawodnik. Mam nadzieję, że przeciwko nam nie pokaże swoich wszystkich zalet. To bardzo skromny chłopak, ale znakomity piłkarz – dodał Setien.

Komentarze