Setien: To będzie ważny dzień

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.com

Szkoleniowiec Barcelony Quique Setien był bardzo tajemniczy podczas konferencji prasowej przed niedzielnym El Clasico z Realem Madryt. Wyraził natomiast wiarę, że jego zespół stać na zwycięstwo, które pozwoliłoby powiększyć mu przewagę nad Realem w ligowej tabeli.

Czytaj dalej…

– To może być ważny dzień, bo zwycięstwo dałoby nam przewagę, nie wiem jednak czy wystarczającą. W takich spotkaniach zapomina się o przeszłości, a to, co najważniejsze to teraźniejszość. Rzeczywistość jest taka, że jest to klasyk, obie drużyny zawsze w pełni wykorzystują siebie nawzajem. Spodziewam się zaciętego spotkanie. Zobaczymy, kto może zrobić to lepiej, aby wygrać – powiedział Setien.

W kadrze meczowej na niedzielne spotkanie z Realem Madryt znalazł się Jordi Alba. – To dobra wiadomość. Musimy jednak zdecydować, czy zagra od początku, czy nie. Tego jeszcze nie wiemy. Jeszcze nie podjąłem decyzji – dodał.

Podczas konferencji prasowej Setien był pytany, czy zdecyduje się zagrać czwórką pomocników, czy postawi od pierwszej minuty na Braithwaite’a. – Nie powiem, co mamy zamiar zrobić. Nie damy rywalom żadnych wskazówek. Postaramy się być lepsi od naszych przeciwników, zobaczymy, czy uda nam się to zrobić – dodał.

Komentarze