Setien: Wszystko poszło dobrze z wyjątkiem wyniku

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.cat

Trener Barcelony Quique Setien przyjął z pokorą porażkę w Bilbao z miejscowym Athletikiem 0:1 w ostatnim ćwierćfinale rozgrywek o Puchar Króla.- Jestem wystarczająco zadowolony, choć porażka była bolesna. wizerunek drużyny był bardzo dobry – wyznał Quique Setien w rozmowie z dziennikiem AS.

Czytaj dalej…

– Wszystko poszło dobrze z wyjątkiem wyniku. Marc-Andre Ter Stegen nie miał żadnej interwencji, a Unai Simon obronił trzy, a nawet cztery groźne strzały. Inni mogli być lepsi – zaznaczył opiekun Blaugrany.

– Gra wyglądała tak jak chcieliśmy. Nie potrafiliśmy wykorzystać chociaż jednej swojej dogodnej okazji, a przeciwnikowi to się udało i trzeba mu pogratulować. Zespół zaprezentował jednak bardzo dobry poziom – uważa szkoleniowiec Barcelony.

– Straciliśmy gola w najgorszym momencie, bo nie mieliśmy już czasu na reakcję. Są dni, kiedy masz dziesięć szans i nic nie wpada do siatki, a czasami pojawi się jedna okazja i uda się ją wykorzystać. Było jednak wiele rzeczy, które zrobiliśmy dobrze – podsumował Quique Setien.

Komentarze