Derby Sewilli o Evana Ndickę

Evan Ndicka
Evan Ndicka PressFocus

Evan Ndicka znajduje się na celowniku Sevilli oraz Betisu – podaje “Estadio Deportivo”. Środkowy obrońca jest jednym z najbardziej pożądanych zawodników na rynku transferowym.

  • Evan Ndicka znalazł się na radarze Sevilli i Betisu
  • Umowa stopera z Eintrachtem Frankfurt wygasa 30 czerwca 2023 roku
  • 23-letni środkowy obrońca jest rozchwytywany na rynku transferowym

Evan Ndicka przeprowadzi się do La Ligi?

Jak donoszą dziennikarze “Estadio Deportivo”, Evan Ndicka jest obserwowany przez działaczy Sevilli oraz Betisu. Mierzący 192 cm wzrostu środkowy obrońca jest jednym z najbardziej pożądanych piłkarzy na rynku transferowym z powodu świetnych występów w barwach Eintrachtu Frankfurt oraz z faktu kończącego się po obecnej kampanii kontraktu.

Hiszpańskie kluby nie będą jednak miały łatwo, jeśli chodzi o pozyskanie byłego młodzieżowego reprezentanta Francji. O wychowanka Auxerre zabiegają bowiem także takie drużyny jak m.in. Paris Saint-Germain, Arsenal, Juventus oraz Inter Mediolan.

Zobacz również:

Zarówno Betis, jak i Sevilla planują wzmocnienie linii defensywnej w najbliższym czasie, a Evan Ndicka wydaje się wymarzonym kandydatem, gdyby podczas letniego okienka transferowego był do wzięcia za darmo.

Perspektywiczny stoper w 21 spotkaniach aktualnego sezonu zanotował 1 asystę. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 32 miliony euro.

Czytaj więcej: Real osłabiony przed starciem z Rayo, przewidywane składy

Komentarze