Sevilla prowadzi w wyścigu o młody talent Sparty Praga

Monchi
Monchi Pressfocus

Zdaniem Matteo Moretto wkrótce Sevilla może ogłosić kolejny sukces transferowy. Tym razem chodzi o Adama Hlozeka ze Sparty Praga. Młody napastnik od dawna jest obserwowany przez europejskich gigantów. Natomiast ekipa z Andaluzji już nawiązała kontakt z otoczeniem Czecha.

  • Sevilla nawiązała kontakt z Adamem Hlozekiem ze Sparty Praga
  • 19-latek łączony był ostatnio z transferem do największych marek w Europie
  • Tymczasem otoczenie napastnika przekonała propozycja Monchiego i teraz obie strony negocjują najlepsze rozwiązanie

Monchi wyprzedził konkurencję

Jak przekazał Matteo Moretto, Sevilla jest bardzo blisko podpisania młodego talentu Sparty Praga. Adam Hlozek notuje świetny sezon w ojczyźnie, więc nic dziwnego, że zwrócił uwagę gigantów. Być może inni muszą obejść się smakiem, bo dyrektor sportowy Los Sevillistas już podjął pierwsze kroki w tej sprawie.

Monchi nawiązał kontakt z otoczeniem 19-latka i przedstawił wstępną ofertę. Podobno napastnik jest zadowolony z pierwszych rozmów i wkrótce obie strony przejdą do oficjalnych negocjacji.

– “Monchi już pracuje na rzecz przyszłości drużyny Sewilli: jest gotów dokonać znaczącej inwestycji w Adama Hlozka. Zawodnik Sparty Praga ma 19-lat i jest uważany za prawdziwą perełkę” – poinformował Moretto.

– “Strony już nawiązały kontakty i negocjacje mogą się odbyć w najbliższych tygodniach. Interesują się nim także Dortmund, Leverkusen i Arsenal” – zaznaczył.

Kartą przetargową Sevilli w wyścigu o Czecha może być gwarancja regularnej gry w zespole, a także występy w Lidze Mistrzów. Natomiast Borussia Dortmund czy Arsenal nie gwarantują bycie pierwszoplanową postacią w ataku. Ciekawym projektem wydaje się też Bayer Leverkusen, więc Hlozek zdecydowanie ma w czym wybierać.

Czytaj więcej: Obóz Mbappe zaprzeczył informacjom o ogromnych oczekiwaniach finansowych względem Barcelony

Komentarze