Sevilla przegrywa z Gironą

Gracze Girony wygrali u siebie z Sevillą 1:0. W tym momencie piłkarze gospodarzy opuścili strefę spadkową.

Jak wyglądała ta konfrontacja? Goście mogli objąć prowadzenie w 13. minucie. Swojej sytuacji nie wykorzystał jednak Munir. Następnie precyzji zabrakło Ben Yedderowi.

W 32. minucie blisko szczęścia byli podopieczni Sacristana. Na uderzenie zdecydował się Espinosa, lecz trafił tylko w obramowanie bramki rywali.

W 56. minucie na strzał zdecydował się Pons. Gracz gospodarzy nie wykazał się jednak odpowiednią precyzją i cały czas mieliśmy bezbramkowy remis.

Na pierwszego gola w tym spotkaniu czekaliśmy do 62. minuty. Wówczas na listę strzelców wpisał się Portu.

W 84. minucie strzelał Garcia, ale skutecznie interweniował Vaclik i goście wciąż mogli liczyć na zdobycie chociaż jednego punktu.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już jednak zmianie i Girona zanotowała bardzo cenne zwycięstwo. Warto dodać, że w doliczonym czasie gry czerwony kartonik otrzymał Banega.

Gospodarze są w tym momencie na 17. miejscu. Natomiast goście zajmują piątą pozycję.

Girona – Sevilla 1:0 (0:0)