Skromna wygrana Betisu

Zawodnicy Celty przegrali na swoim terenie z graczami Betisu 0:1. Jedynego gola w tej potyczce zdobył Jese.

W 28. minucie na uderzenie zdecydował się Gomez, ale jego próba nie była odpowiednio precyzyjna i golkiper rywali nawet nie musiał interweniować.

Kilka minut potem szczęścia próbował Joaquin, lecz jego strzał został w porę zablokowany.

W 54. minucie Boudebouz oddał strzał na bramkę gospodarzy, ale jego próba także nie była dokładna. Cały czas mieliśmy zatem bezbramkowy remis.

Goście stworzyli sobie naprawdę dogodną sytuację do zdobycia bramki w 56. minucie. Nie wykorzystał jej jednak Tello.

Pierwszy gol w tej potyczce padł dopiero w 83. minucie. Jego autorem został Jese.

W doliczonym czasie gry golkipera Celty próbował pokonać jeszcze Canales, ale tym razem górą był Blanco.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i goście skromnie zwyciężyli 1:0. W tym momencie klub z Sewilli jest na szóstym miejscu. Natomiast Celta na 17. lokacie tylko z dwoma punktami przewagi nad strefą spadkową.

Celta – Betis 0:1 (0:0)