Skrzydłowy Barcy zaoferowany Paris-Saint Germain

Ansu Fati
Ansu Fati Pressfocus

Szokujące wiadomości na temat przyszłości Ansu Fatiego przekazali w czwartek dziennikarze Todo Fichajes. Ich zdaniem Ansu Fati został zaoferowany Paris-Saint Germain przez swojego agenta, Jorge Mendesa.

  • Ansu Fati nie jest zadowolony ze swojej roli w FC Barcelonie
  • Skrzydłowy chciałby grać więcej, a Xavi nie jest w stanie na razie mu tego zagwarantować
  • Hiszpan według doniesień Todo Fichajes został zaoferowany PSG

Ansu Fati poszukuje już nowego klubu?

Ansu Fati jest jednym z zawodników FC Barcelony, którzy najmocniej w tym sezonie narzekają na swoją rolę w drużynie. Skrzydłowy pojawia się na boisku w każdym meczu tego sezonu, jednak najczęściej jako rezerwowy. Hiszpan uważa, że powinien pełnić istotniejszą rolę w drużynie, w czym też utwierdzają go najbliżsi. 

Skrzydłowy przeplata jednak dobre mecze dużo słabszymi, a jego forma jest dość nieregularna. Zdaje sobie z tego sprawę Xavi, który chętniej korzysta z usług innych piłkarzy na tej pozycji. O ile liczby jeszcze bronią wychowanka, o tyle realny obraz jego gry w poszczególnych meczach już nie. Z tego też względu zgodnie z plotkami, jego agent, Jorge Mendes szuka mu już nowego klubu. 

Fati jest ambitny i oczekuje zapewnienia miejsca w wyjściowym składzie Dumy Katalonii. Zdaniem dziennikarzy Todo Fichajes jego agent zaoferował go Paris-Saint Germain. Doniesienia te traktować należy z przymrużeniem oka, jednak mimo wszystko może tkwić w nich ziarno prawdy. W zespole PSG niemal pewne miejsce w wyjściowym składzie mają Messi, Neymar i Mbappe. Fatiemu byłby trudno rywalizować z nimi o miejsce w podstawowej jedenastce.

Sprawdź również: Rezerwowi Barcy najskuteczniejsi w Europie

Komentarze