Gracz Cadiz zarzucił Viniciusowi brak szacunku

Vinicius Junior
Vinicius Junior Pressfocus

Starcie Realu Madryt z Cadizem obfitowało w wiele fauli i boiskowych utarczek między piłkarzami. Często zamieszany był w nie Vinicius Jr., który zdaniem jednego z zawodników Piratów, wykazał swój brak szacunku w stosunku do nich.

  • Spotkanie Realu Madryt z Cadiz obfitowało w wiele fauli i żółtych kartek
  • Regularnie faulowany był Vinicius, który wdał się w 1. połowie w utarczkę słowną z defensorem rywali
  • Obrońca Cadiz zarzucił skrzydłowemu Królewskich brak szacunku dla ich klubu

Wiele negatywnych emocji w meczu Real Madryt – Cadiz

Wiele emocji i nerwów towarzyszyło ostatniemu meczowi Królewskich w La Liga. Real Madryt wygrał 2:1 z Cadiz, jednak momentami goście mocno spychali gospodarzy do defensywy. Wygrana była dla Los Blancos niezwykle istotna w kwestii zmniejszenia straty do FC Barcelony. 

W trakcie spotkania piłkarze Realu wielokrotnie byli brutalnie faulowani przez defensorów Cadiz. Najczęściej ofiarą ostrych ataków padał Vinicius Jr. który musiał wielokrotnie podnosić się z murawy po wejściach rywali. Po ostrym ataku na Rodrygo, w którym sędzia nie dopatrzył się faulu, wdał się on w utarczkę słowną z Falim, za co został przez arbitra napomniany kartką. Zdaniem zawodników Piratów, Brazylijczyk powiedział w ich stronę kilka nieładnych słów.

– Rodrygo to dobry chłopak, ale nie chcę mówić za wiele o Viniciusie. Klub pokroju Realu Madryt powinien kontrolować pewne zachowania. Vinicius powiedział, że jesteśmy klubem z drugiej ligi. W futbolu mówi się różne rzeczy, ale są pewne granice – stwierdził Fali na antenie Cadena COPE.

Frustracja Viniciusa w wielu sytuacjach wynika z tego, że jest on regularnie faulowany. Brazylijczyk jest najczęściej faulowanym zawodnikiem we wszystkich TOP 5 ligach europejskich.

Czytaj też: Perez: Ancelotti jest idealnym trenerem dla Realu Madryt

Komentarze