Sociedad z pewnym zwycięstwem

Gracze Sociedad pokonali u siebie Leganes 3:0. Dwa gole dla Basków zdobył Oyarzabal, a wynik meczu na 3:0 ustalił Willian Jose.

Piłkarze gości mogli objąć prowadzenie już w 17. minucie, lecz Braithwaite uderzył tylko w słupek bramki gospodarzy.

W 33. minucie na uderzenie zdecydował się Merino. Dobrze ze swojego zadania wywiązał się jednak Cuellar, który obronił ten strzał.

Baskowie rozegrali koncertową drugą połowę. Strzelanie w tym meczu rozpoczęli od 50. minuty, a bramkę zdobył Oyarzabal.

Kilka minut potem było już 2:0 dla Sociedad. Kolejny raz na listę strzelców wpisał się zaś Oyarzabal.

W 75. minucie było już pewne, że gospodarze nie wypuszczą zwycięstwa z rąk. Bramkarza rywali pokonał bowiem Willian Jose.

Finalnie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Sociedad – Leganes 3:0 (0:0)

1:0 Oyarzabal 50′
2:0 Oyarzabal 59′
3:0 Willian Jose 75′