Solari: Bale jest w pełni skoncentrowany

Gareth Bale
Gareth Bale fot. Grzegorz Wajda

Szkoleniowiec Realu Madryt Santiago Solari podczas konferencji prasowej przed środowym meczem z Barceloną podkreślił, że Gareth Bale jest w pełni skoncentrowany i gotowy do gry.

Czytaj dalej…

W mediach pojawiły się informacje o niezadowoleniu Walijczyka ze swojej sytuacji w drużynie, co miało również potwierdzić jego zachowanie podczas ostatniego ligowego spotkania z Levante.

– Jesteśmy skoncentrowani tylko na meczu, chcemy się do niego przygotować i nim się cieszyć. Aby tutaj dotrzeć musieliśmy pokonać wielu rywali. W pierwszym spotkaniu uzyskaliśmy dobry wynik, więc jesteśmy pewni, że stać nas na awans – powiedział Solari.

– Gareth Bale? Tak jak każdy inny zawodnik jest całkowicie skoncentrowany, a nastrój w drużynie jest naprawdę dobry. Jest to spotkanie, w którym wszyscy chcą wystąpić. Będzie transmitowane na cały świat, a my zamierzamy walczyć trzech rozgrywkach – kontynuował.

– Strach w piłce nie istnieje. Chcemy walczyć. Zrobimy wszystko, aby dobrze się przygotować u uszczęśliwić zawodników – dodał.

Komentarze