Solari: Liga Mistrzów? Dla Realu nie ma rzeczy niemożliwych

Radość zawodników Realu Madryt
Radość zawodników Realu Madryt fot. Grzegorz Wajda

Real Madryt w ostatnich latach był dominującą siłą w Europie, trzy razy z rzędu wygrywając rozgrywki Ligi Mistrzów. Santiago Solari, opiekun Królewskich, stwierdził w ostatnim wywiadzie, że w tym sezonie jego drużyna także postara się wygrać to trofeum.

Czytaj dalej…

– Przed nami mecz z Ajaksem Amsterdam. To klub dobrze znany na całym świecie ze względu na fantastyczny system pracy z młodzieżą – powiedział Solari.

– W ich składzie jest wielu utalentowanych piłkarzy, którzy w przyszłości mogą być gwiazdami światowego formatu. Musimy podejść do tego meczu bardzo poważnie – dodał.

– To bardzo dobra drużyna, dlatego spodziewamy się trudnego spotkania. Mamy jednak nadzieję, że wywieziemy z Holandii korzystny rezultat – oznajmił Argentyńczyk.

– Czy damy radę wygrać Ligę Mistrzów po raz czwarty? Nie wiem, ale na pewno spróbujemy. Dla takiego klubu jak Real Madryt nie ma rzeczy niemożliwych – zakończył.

Spotkanie pomiędzy Realem Madryt a Ajaksem Amsterdam odbędzie się już 13 lutego na  Johan Cruijff Arena. Początek starcia o godzinie 21:00.

Komentarze