Solari narzeka na skuteczność i sędziów

Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu fot. Sport Pictures

Szkoleniowiec Realu Madryt Santiago Solari nie krył rozczarowania po niedzielnej porażce 0:2 z Realem Sociedad. Podczas pomeczowej konferencji zwracał uwagę na niewykorzystane sytuacje oraz kontrowersyjne decyzje sędziego.

Czytaj dalej…

Niedzielne spotkanie z trybun Santiago Bernabeu oglądało tylko 53 412 widzów. Szkoleniowiec Królewskcih ma nadzieję, że wkrótce fani Realu, dzięki jego grze, wrócą na stadion.

– Musimy starać się, aby w kolejnych meczach było ich więcej na trybunach – powiedział Solari. – Wiemy, że nasza sytuacja w tej chwili nie jest taka, jak byśmy sobie życzyli, straciliśmy wiele punktów.

– Naszym celem jest zwycięstwo w każdym meczu. Myśleliśmy, że w tym również możemy wygrać, nawet gdy graliśmy w dziesiątkę, ale niestety nie mogliśmy zdobyć bramki mimo wielu dobrych okazji – kontynuował.

– W pierwszej połowie graliśmy dobrze, ale nie utrzymaliśmy tego poziomu i wszystko poszło nie tak dla nas, łącznie z decyzjami sędziów. W sytuacji z Viniciusem wyglądało to na ewidentny rzut karny – mówił Solari.

– Nie chcemy rozmawiać o sędziach, ale jesteśmy zdezorientowani, dlaczego VAR nie został użyty w tej sytuacji – dodał.

Komentarze