Solskjaer niepewny przyszłości Valencii

fot. Nike

Menedżer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer nie jest pewien, czy Antonio Valencia dojdzie do porozumienia z klubem w sprawie przedłużenia obecnego kontraktu.

Czytaj dalej…

Obecna umowa kapitana Czerwonych Diabłów wygasa z końcem sezonu, ale Manchester United ma możliwość przedłużenia jej o kolejny rok. W obecnych rozgrywkach Valencia rozegrał tylko osiem spotkań, po tym jak był pomijany przez byłego menedżera Jose Mourinho i zmagał się z kontuzją od czasu przybycia Solskjaera w grudniu.

– W tej chwili nie jestem pewien, czy Man Utd i Antonio uzgodnią umowę na kolejny sezon. Nie jest w stu procentach sprawny, miał fantastyczną karierę tutaj w Manchesterze United i Anglii. Jest jednym z niewielu zwycięzców Premier League, którzy pozostali tutaj w szatni – powiedział Solskajer.

– To zależy od tego, czy w ciągu kilku najbliższych miesięcy znajdzie się na boisku. Jest kapitanem i świetnie służy klubowi, więc mam nadzieję, że będę miał możliwość postawić na niego, aby pokazał, co potrafi zrobić – dodał.

Komentarze