Stepanović: Jović rujnuje swoją karierę

Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu fot. Sport Pictures

Były reprezentant Jugosławii Dragoslav Stepanović jest kolejna osobą, która w mocny sposób skrytykowała zachowanie napastnika Realu Madryt Luki Jovicia. – Rujnuje swoją karierę – powiedział.

Czytaj dalej…

Reprezentant Serbii wrócił do Belgradu po zawieszeniu La Ligi, ale został złapany na złamaniu kwarantanny. Wcześniej Jović był krytykowany także przez prezydenta i premiera Serbii za dawanie złego przykładu rodakom. Teraz go grona krytykujących dołączył były reprezentant Jugosławii Dragoslav Stepanović.

– Wydaje się, że robi 100 procent tego, co może, aby zrujnować swoją karierę. Wydaje się, że Jović działa przeciwko sobie – powiedział Stepanović.

– Miał szczęście, że trener Eintrachtu Adi Hutter dał mu szansę, zanim stał się największym serbskim trenerem w historii Realu. Nie mogę uwierzyć w to, co sam sobie robi – dodał były reprezentant Jugosławii.

Kontrowersyjne zachowanie Jovicia doprowadziło do kolejnych spekulacji dotyczących jego przyszłości w Realu Madryt. Niewykluczone, że serbski napastnik nie będzie miał już okazji wystąpić w drużynie Królewskich.

Komentarze