Strzelecka niemoc na Nuevo Los Cármenes

Iago Aspas
Iago Aspas Pressfocus

Przedostatnia rywalizacja w ramach 21. kolejki La Liga pomiędzy Granadą i Celtą Vigo zakończyła się bezbramkowym remisem. To oznacza, że obie drużyny od dłuższego czasu nie potrafią zgarnąć całej puli, przez co tracą kolejne cenne punkty.

Fajerwerek nie było

Podczas pierwszej części meczu na brak akcji ofensywnych nie mogliśmy narzekać. Obie drużyny z łatwością stwarzały dogodne sytuacje bramkowe, jednak piłka nie mogła znaleźć drogi do siatki. Błękitni częściej utrzymywali się przy piłce, ale nie potrafili wykorzystać swojej przewagi. Znacznie lepiej pod bramką rywala radziła sobie ekipa z Andaluzji. Pomimo wielu strzałów, znaczna większość z nich nie robiła większego wrażenia na golkiperze Celty.

Granada bliższa wygranej

Po przerwie zespół z Vigo stracił na sile. Co prawda, goście wciąż prowadzili grę, lecz w ofensywie byli cieniem samych siebie. Tymczasem Granada ruszyła do przodu. Do ostatnich minut próbowała wszystkiego, aby zmienić oblicze tego widowiska. Ostatecznie temperatury nie dało się podkręcić, a starcie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Komentarze