Suarez będzie sądzić się z Barceloną?

Luis Suarez
Luis Suarez fot. Cosmin Iftode / Sport Pictures

Luis Suarez jest wściekły na FC Barcelonę w związku z tym, że klub z Katalonii dał mu do zrozumienia, że musi szukać sobie nowego klubu. Włoskie media z CacioMercato.com i Sky Sport Italia na czele podają, że Urugwajczyk otrzymał informację od Ronalda Koemana o tym, że nie ma dla niego miejsce w szeregach Blaugrany w trakcie 90-sekundowej rozmowy telefonicznej.

Czytaj dalej…

Luis Suarez jest w ostatnim czasie łączony przez środki masowego przekazu z przeprowadzką do Juventusu. Niewykluczone jest jednak to, że reprezentant Urugwaju, chcąc się zemścić na Barcelonie, opóźni swój transfer do ekipy z Piemontu.

Temat wciąż nierozstrzygnięty

Urugwajski napastnik wciąż ma ważną umowę z Dumą Katalonii. Tym samym Suarez chce od Barcelony odszkodowania finansowego za wcześniejsze rozwiązanie kontraktu, co sprawić może, że temat transferu Suareza do Juve może zostać odroczony w czasie. Tym samym decydenci Starej Damy mogą podjąć próbę pozyskania Edinsona Cavaniego, który jest do wzięcia za darmo, gdyż po rozstaniu z Paris Saint-Germain zawodnik wciąż nie znalazł nowego klubu.

Juventus nie ukrywa, że chciałby, aby Suarez jak najszybciej załatwił sprawę rozwiązania swojego kontraktu z Barceloną za porozumieniem stron, co pozwoliłoby na szybkie sfinalizowanie transferu, dzięki czemu zawodnik szybko mógłby dołączyć do przygotowań zespołu przed startem nowego sezonu.

Długa lista kandydatów do wzmocnienia ataku Juve

Im dłużej sytuacja będzie się przeciągać, tym bardziej prawdopodobne jest, że sternicy Bianconerich będą rozważać inne opcje na wzmocnienie swojej ofensywy. Napastników, którzy są kandydatami do gry w Juve, nie brakuje, a w gronie tym są: Arkadiusz Milik, Edin Dzeko, czy wspominany Urugwajczyk Cavani, za którym przemawia to, że ma włoski paszport.

Komentarze