Suarez broni się przed krytyką

Luis Suarez
Luis Suarez fot. Grzegorz Wajda

Luis Suarez w wystosowanym oświadczeniu broni się przed krytyką za poddanie się operacji kolana, która uniemożliwiła mu występ w finale Pucharu Króla.

Czytaj dalej…

W sobotnim spotkaniu w Sewilli Barcelona przegrała 1:2 z Valencią.

“Nie jestem zwolennikiem wyjaśniania rzeczy, które mówi się o mnie i które docierają do ludzie, ale tym razem dostrzegam obowiązek zrobienia tego, ponieważ uważam, że wiele z tych rzeczy, które się mówi, wynikają ze złych intencji i kwestionuje się mój profesjonalizm” – czytamy w oświadczeniu Urugwajczyka.

“W tym roku rozpocząłem sezon z dyskomfortem, o czym wiele osób wie, ale dzięki wspaniałej pracy sztabu medycznego klubu udało mi się go przetrać bez żadnych problemów. Wszystkim z nich bardzo dziękuję za pracę i poświęcenie” – czytamy dalej.

“Dlatego chcę wyjaśnić, szczególnie tym wszystkim, którzy wydaje się, że chcą mnie zranić, że uraz, który doprowadził mnie do operacji, nie ma absolutnie nic wspólnego z chrząstką, tylko zerwaniem łąkotki, którego doznałem podczas meczu z Liverpoolem. Dlatego byłem zmuszony udać się na salę operacyjną i wbrew mojej woli musiałem przegapić wczorajszy finał” – dodał.

Komentarze