Suarez: To będzie wspaniały sezon

Luis Suarez
Luis Suarez fot. Grzegorz Wajda

Luis Suarez, który rozmawiał ostatnio z dziennikiem sportowym Mundo Deportivo, powiedział, że bardzo podoba mu się gra Barcelony w tym sezonie i wierzy, że jego drużyna ma wszystko, aby wygrać na każdym froncie.

Czytaj dalej…

Urugwajski napastnik spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze, wraz z Barceloną osiągając kolejne cele postawione przed rozpoczęciem sezonu. Luis Suarez twierdzi jednak, że to dopiero początek sukcesów i ma nadzieję, że jego drużyna wygra wszystkie możliwe trofea.

– Naszym obowiązkiem jest spróbować wygrywać wszystko. Na tym polega nasza mentalność. Chcemy zabrać ze sobą każdy możliwy puchar – powiedział Luis Suarez.

– W tym momencie jesteśmy w fazie półfinałowej Copa del Rey, prowadzimy w lidze, a także cały czas mamy szansę na Ligę Mistrzów. Bardzo się z tego cieszymy i cały czas chcemy więcej. Tu kluczowe może być doświadczenie, a my je posiadamy. Wiem co musimy teraz zrobić – dodał.

– Mam wrażenie, że to może być właśnie ten sezon. Zrobimy wszystko, aby tak się stało – zakończył.

Przypomnijmy, że Luis Suarez rozegrał w tym sezonie 28 spotkań, w których zdobył już 16 goli i zaliczył osiem asyst. Urugwajski napastnik spędził na boiskach łącznie 2313 minut.

Komentarze