Suarez wkrótce trafi do Valencii?

La Liga
La Liga

Valencia CF według najnowszych doniesień mediów zainicjowała kontakt z Watfordem FC w celu pozyskania Luisa Suareza, który w ostatnim czasie był na wypożyczeniu w Realu Saragossa. Kontakt z piłkarzem został natomiast nawiązany za pośrednictwem agenta zawodnika Jorge Mendesa, co może zwiastować, że jeszcze w tym miesiącu dojdzie do transferu z udziałem Kolumbijczyka.

Czytaj dalej…

Suarez był na wypożyczeniu na cały sezon w hiszpańskiej drużynie z zaplecza La Liga, która walczy wciąż o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Dodajmy, że 22-latek w 38 meczach hiszpańskiej ekstraklasy zdobył 19 bramek.

Suarez oznaką nowej ery w szeregach Nietoperzy?

Ostatnio jednak Suarez wrócił do ekipy z siedzibą na Vicarage Road, co sprawia, że nie będzie mógł brać udział w meczach barażowych o awans do La Liga.

Odnotujmy, że Suarez trafił do Watfordu z Leones FC w 2017 roku. Wcześniej piłkarz bronił barw między innymi Recreativo Granada.

W kontekście klubu z siedzibą na Estadio Mestalla nie jest tajemnicą, że jego jego działacze planują gruntowną przebudowę składu. Podobno już 12 zawodników otrzymało wiadomość, że może szukać sobie nowego klubu. Ostatnio natomiast Ferran Torres zamienił Valencię na Manchester City.

Komentarze