Utalentowany Gruzin na radarze Valencii

Giorgi Gocholeishvili
Giorgi Gocholeishvili Pressfocus

Po niezłym początku sezonu Valencia znów wpadła w lekki dołek i ma problem z regularnością. Zaradzić temu mają zimowe transfery, które szykują już członkowie zarządu. Ekrem Konur przekazał, że klub interesuje się mocno zawodnikiem Dinama Batumi – Giorgi Gocholeishvilim.

  • Valencia planuje zimą postarać się o kilka wzmocnień
  • Jednym z nich może być 21-letni prawy obrońca Dinama Batumi – Giorgi Gocholeishvili
  • Skauci Nietoperzy byli widziani podczas ostatniego meczu gruzińskiej drużyny

Valencia może sprowadzić kolejnego Gruzina do drużyny

Spore oczekiwania względem sezonu 2022/23 mieli kibice Valencii, którą latem objął Gennaro Gattuso. Włoch już wcześniej dał się poznać jako szkoleniowiec bezkompromisowy, który wymaga od swoich piłkarzy ciężkiej pracy na boisku. Na początku z resztą przekładało się to na całkiem niezłe rezultaty. Ósme miejsce po 10 kolejkach ligowych nie było jednak wymarzonym wynikiem.

Zdaniem sztabu szkoleniowego drużynie wciąż potrzebne są wzmocnienia, a Nietoperze o takowe postarają się prawdopodobnie już w styczniu. Klub ma już z resztą na oku jednego zawodnika. Jest nim Giorgi Gocholeishvili z Dinama Batumi.

Ekrem Konur przekazał w sobotę, że skauci Valencii widziani byli na stadionie podczas ostatniego meczu Dinama Batumi. Mieli oni przyglądać się grze Gocholeishviliego. Transfer Gruzina rekomenduje z resztą golkiper Nietoperzy i jego kolega rodak – Giorgi Mamardashvili. Prawy obrońca Dinama uchodzi za niezwykle utalentowanego i perspektywicznego zawodnika.

Czytaj też: Barcelona dąży do przyśpieszenia odejścia weterana

Komentarze