Tchouameni przejdzie testy medyczne we Francji

Aurelien Tchouameni i Mikkel Damsgaard
Aurelien Tchouameni i Mikkel Damsgaard Pressfocus

Aurelien Tchouameni po testach medycznych zostanie oficjalnie piłkarzem Realu Madryt. Według Fabrizio Romano, odbędą się one na zgrupowaniu Francji przed końcem Ligi Narodów.

  • Aurelien Tchouameni jedną nogą w Realu Madryt
  • Pomocnik przejdzie testy medyczne podczas trwania Ligi Narodów
  • Wysłannicy Królewskich wkrótce wylecą do bazy Trójkolorowych

Tchouameni dołącza do Realu Madryt

Aurelien Tchouameni może spać spokojnie. Real Madryt dogadał już wszystkie szczegóły z AS Monaco. Ekipa z Ligue 1 na początku otrzyma 80 mln euro. W całej operacji zostały zawarte też bonusy o wartości ponad 20 mln euro. Obóz pomocnika zaakceptował pięcioletnią umowę i teraz nastał czas na testy medyczne.

– “Aktualizacja umowy Aureliena Tchouameniego. W końcu podpisały ją Real Madryt i Monaco, a Tchouameni zakończy ostatnią część swoich badań medycznych zaraz po meczu Francja – Chorwacja” – zapewnił Fabrizio Romano.

Zdaniem Fabrizio Romano ostatni etap finalizacji transferu to testy medyczne we Francji. Trójkolorowi w piątek zagrają na wyjeździe z Austrią i później u siebie z Chorwacją. Pod koniec zgrupowania nad Sekwanę dotrą medycy z Madrytu. Wówczas zostaną dopełnione ostatnie formalności. Stąd też Tchouameni po urlopie rozpocznie sezon przygotowawczy w ekipie Carlo Ancelottiego.

Czytaj więcej: Modrić pewny przyszłości, wyjaśnił się los Chorwata

Komentarze